در این مقاله ، چای دبش به شما عزیزان معرفی خواهد شد .

چنانچه شما بزرگواران ، چای دیگری را می شناسید و یا کارخانه چای خاصی را مدنظر دارید ، به ما معرفی کنید ، تا مقاله ای در ارتباط با آن نوشته شود .

چای دبش :

چای دبش باهدف تأمین محصولات متفاوت و باکیفیت در دهه 40 شمسی پا به عرصه صنعت چای کشور گذاشته و در قالب یک گروه تجاری درزمینه واردات چای از کشورهای تولیدکننده مانند هندوستان، سریلانکا، و کنیا، شروع به فعالیت نمود.

اهداف دبش:

شرکت چای دبش بزرگ‌ترین رسالت خود را تأمین و نگهداشت رضایت و اعتماد مشتریان خود در تولید، ارائه و ثبات کیفیت بالای محصولات خود دانسته و با استعانت از خداوند متعال درگذر سال‌ها هیچ‌گاه کیفیت محصول را فدای منافع سازمانی ننموده و در همه حال رعایت حقوق مصرف‌کننده و ارائه محصولی درشان ایشان را بر خود واجب دانسته است و کسب بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان بر طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته و کسب چندین گواهینامه کیفیت و رعایت حقوق مصرف‌کننده، گواهی بر این موضوع است

لذا تولید محصولی متناسب با نیاز و ذائقه مشتریان، و تعهد به حفظ حقوق مشتریان و تداوم ارائه محصولی باکیفیت و ایمن اصلی ترین استراتژی این شرکت است


صادرات دبش

تولید بر اساس استانداردهای روز دنیا بر پایه آخرین تکنولوژی و دانش و مهارت، قابلیت رقابت برای عرضه محصولات چای دبش در بازارهای بین المللی و اروپایی فراهم می آورد.

به پشتوانه کیفیت منحصر به فرد محصولات دبش، امروزه شاهد درخشش محصولات دبش در میان سایر برندهای مطرح و معتبر بین المللی در صنعت چای بوده و اطمینان استفاده از محصول ایرانی در خارج از مرزهای کشور عزیزمان نیز گسترده شده است.

در حال حاضر در کشورهایی همچون ژاپن ،عراق و…محصولات چای دبش صادر می گردد که نشانگر و موید سلامت و سطح ایمنی محصولات تولیدی این شرکت می باشد.