چای لاهیجان – چای مظفر

کارخانه چای مظفر دارای قدمت 60 ساله در زمینه کاشت و تولید چای درجه یک و اعلا می باشد در سالهای 42-49-69-76 بازسازی و مدرنیزه شده و تکنولوژی جدید و مکانیزه به آن وارد شد و در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین کارخانجات تولیدی چای است. تولید سالانه این کارخانه 500 تن چای خشک است که در سه نوبت برداشت انجام می شود کارخانه چای مظفر دارای انواع چای قلمی، چای باروتی و خاک چای است.

یکی از بزرگترین برتری های محصولات کارخانه چای مظفر لاهیجان، عدم استفاده از سموم رایج کشاورزی در مزارع و باغات بوده و در نتیجه می توان صددرصد اطمینان داشت که محصولات آن سالم و طبیعی است و این چای فاقد عوارضی است که در اثر مصرف سموم باقیمانده در محصولات کشاورزی به وجود می آید.

علاوه بر داشتن استانداردهای داخلی و خارجی کارخانه چایسازی مظفر با در دست داشتن مقدار قابل توجهی باغ و آزمایشگاه مجهز به دستگاه های پیشرفته آزمایشی و تخصصی اقدام به کارهای تحقیقاتی در خصوص بالابردن رنگ دهی چای نموده و تا کنون به موفقیت های چشمگیری نائل آمده است.کارخانه چای مظفر لاهیجان با تحقیق در خصوص سلیقه های مختلف مصرف کنندگان توانسته است با ایجاد تنوع در بسته بندی چای تامین کننده نظرات کلیه اقشار جامعه باشد


شما هم اگر کارخانه دیگری را می شناسید به ما معرفی کنید تا مقاله ای در این خصوص هم اضافه کنیم