در آستانه ماه محرم ربات «نسل حسینی» این امکان را برای کاربران فضای مجازی فراهم می‌کند تا تصاویر پروفایل خود را مزین به شعار امسال هیئت‌های مذهبی کنند.


در آستانه ماه محرم؛

بیش از ۳۰ هزار تصویر پروفایل «نسل حسینی» ساخته شد


به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، با توجه شرایط بیماری کرونا که حضور در هیئات و جلسات عزاداری برای عموم مردم کمتر امکان پذیر است، عزاداران حسینی می توانند با حضور موثر و قوی در فضای مجازی ارادت خود را به سالار شهیدان نشان دهند که یکی از این جلوه های حضور، انتخاب پروفایل کاربران با موضوع محرم است.

از سوی دیگر با توجه به این‌که شعار «ما نسل به نسل در پناهت هستیم» به‌عنوان شعار محوری محرم امسال از سوی هیئت های مذهبی انتخاب شده است، سایت عقیق به همین مناسبت امکانی را فراهم آورده تا کاربرانی که علاقه به ساخت و استفاده از پروفایل هایی مزین به این شعار را دارند از این امکان بهره مند باشند.

کاربران فضای مجازی می توانند با مراجعه به آدرس Myaghighbot@ در تلگرام و یا مراجعه به پنل خدمات سایت عقیق به آدرس https://panel.aghigh.ir/profilemaker پروفایل دلخواه خود را که مزین به شعار محوری محرم امسال انتخاب کنند.

لازم به ذکر است در مدت چهار روز گذشته، بیش از ٣٠ هزار نفر از کاربران اقدام به ساخت تصاویر پروفایل خود در قالب ویژه محرم کرده‌اند.