سایت فروشگاه اینترنتی لاهیج مارکت ، با هدف عرضه محصولات و سوغات گیلان و اختصاصا لاهیجان ، پا به عرصه ی فروش اینترنتی نهاده و از سال هزار و سیصد و نود و دو مشغول فعالیت است . 

این فروشگاه ، متعلق به حسین حقگو بوده و کلیه ی مسئولیتهای مرتبط با فعالیتهای این فروشگاه ، به ایشان مرتبط می باشد . 

این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده که مالکیت و فعالیت فروشگاه را می توانید از طریق سایت نماد اعتماد الکترونیکی ، مورد بررسی قرار دهید 

.

 

 

 

 

کلیه ی محصولات این فروشگاه ،پس از ثبت سفارش ظرف مدت 72 ساعت ، از طریق اداره ی پست و یا از طریق سامانه های باربری ( اتوبوسرانی و یا کامیون ) برای مشتریان ارجمند ارسال خواهد شد . 

شایان ذکر است در ارسال پستی ،  ابتدا محصولات به آدرس شما ارسال شده ، محصول خود را از پستچی دریافت نموده و در پایان، هزینه ی آن را برابر همان فاکتوری که در لحظه ی ثبت سفارش مشاهده فرمودید و یک برگ از آن بر روی محصول سفارش شما نیز الصاق گردیده ، به مامور اداره پست می پردازید

ابتدا محصول را دریافت می کنید ، سپس پول آن را می دهید ، آنهم برابر فاکتوری که از قبل دیده اید . 

البته این نوع پرداخت فقط شامل پرداخت هایی است که به صورت پستی ارسال می شود . یعنی محصولات خشک و محصولاتی که ممنوعیت ارسال پستی ندارد . مثلا مایعات ، جزو ممنوعات پستی است .

برای موارد ممنوعه ، مثل مایعات و روغن و یا بسته های بزرگ و حجیم ، از روش های دیگر استفاده می کنیم . مثلا با اتوبوس به مقصد شما ارسال می کنیم . برای کسی که دو گونی چای می خواهد ، چای را با اتوبوس ارسال می کنیم . 

به هر حال در روش ارسال غیرپستی ، ابتدا باید هزینه را به صورت کارت به کارت برایمان ارسال بفرمایید . سپس سفارش شما ارسال خواهد شد . 

شماره کارت بانکی - بانک سپه - به نام حسین حقگو 

5892101238209155

.

.

.

در صورتی که از سفارش خود راضی نبودید ، به مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا می توانید آن را به ما پس بدهید و وجه خود را به طور تمام و کمال دریافت کنید . 

ما با کمال احترام ، محصولمان را پس گرفته و پولتان را تقدیم می کنیم . 

.

.

 

 

 

هزینه ی ارسال محصولات به عهده ی مشتری است . 

هزینه ی ارسال به صورت خودکار ، توسط سامانه ی اداره پست محاسبه می شود و ربطی به این فروشگاه ندارد 

 

شما قبل از تایید نهایی سفارش خود ، هزینه های ارسال ، مالیات و غیره را مشاهده می کنید و در هر مرحله می توانید از ثبت نهایی سفارش خود انصراف دهید . 

 

اگر بعد از ثبت سفارش ، به هر دلیلی از دریافت سفارش ، منصرف شدید ، می توانید با ما تماس گرفته و انصراف خود را اعلام کنید تا ارسال سفارش انجام نشود 

09111400359   فاطمه حقگو -- مسئول فروش 

در تلگرام و اینستاگرام هم با شما هستیم 

lahijmarket

اکانت ما ، همان لاهیج مارکت است