قوانین و مقررات لاهیج مارکت : 

فروشگاه لاهیج مارکت ، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است 

 

محصولاتی که در مغایرت با قوانین نظام اسلامی ایران است ، در این فروشگاه عرضه نمی شود 

 

این فروشگاه ، به صورت تخصصی به فروش محصولات گیلان می پردازد 

 

برخی محصولات دیگر ، به عنوان محصولات فرعی در کنار محصولات گیلان به فروش می رسد 

 

هدف فروشگاه لاهیج مارکت ، عرضه ی محصولات ، با کمترین سود ، به مشتریان است به نحوی که خرید اینترنتی با داشتن هزینه هایی همچون پست و باربری ، برای مشتریان گرانقدرمان ، به صرفه و توجیه پذیر باشد . 

 

برای مشاهده ی محصولات می توانید وارد گروه بندی های مختلف محصولات شده و توضیحات محصول و قیمت های آن ها را ببینید

 

هر گونه تخلف و تخطی از ارائه کالای اصیل را بلافاصله به ما گزارش کنید . ما به شدت با تخلف در بین کارکنان زیرمجموعه خودمان برخورد می کنیم . 

 

لاهیج مارکت موظف است در صورت نارضایتی مشتری از محصول ارائه شده ، نسبت به بازپس گیری محصول و استرداد کامل وجوه اخذ شده از مشتری اقدام نماید.

 

لاهیج مارکت موظف است ظرف مدت 72 ساعت از ثبت سفارش ، نسبت به ارسال سفارش به مقصد مشتری اقدام نماید و در صورت هر گونه تاخیر ، قبلا با مشتری تماس گرفته و رضایت ایشان را کسب نماید . در غیر اینصورت کلیه وجوه اخذ شده از مشتری ، به وی مسترد خواهد شد . 

 

لاهیج مارکت موظف است به صورت تلفنی و یا در فضای مجازی ، پاسخگوی سوالات مشتریان خود باشد . 

 

لاهیج مارکت موظف است در ایمیل زیر ، سوالات و درخواست های مشتریان را دریافت و به آنها رسیدگی و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به آنها پاسخ دهد 

ایمیل لاهیج مارکت :                lahijmarket1@gmail.com

شماره تلفن های پاسخگویی : لاهیج مارکت موظف است از طریق شماره تلفن های زیر ، پاسخگوی سوالات و تماس ها و درخواست های مشتریان خود باشد 

حسین حقگو    0911246142

فاطمه حقگو    09111400359

نسیبه علیپور   09118952915

لاهیج مارکت از ساعت 14 لغایت 20 هر روز ، پاسخگوی تماس های تلفنی مشتریان خود خواهد بود . 

 

لاهیج مارکت به صورت 24 ساعته ، پیام های مشتریان خود را در فضای مجازی ، پیام رسانها و ایمیل ، دریافت خواهد کرد و ظرف مدت 72 ساعت پاسخگوی آنها خواهد بود . 

 

مشتریان گرامی لاهیج مارکت ، می توانند نارضایتی های خود را به صورت مستدل و مستند از طریق ایمیل یاد شده ی بالا و یا شماره تلفن 09112446142 اعلام نمایند . بدیهی است چنانچه تخلفی از جانب فروشگاه لاهیج مارکت صورت گرفته باشد ، با فرد متخلف به نحو مقتضی برخورد خواهد شد و نتیجه ی آن نیز به مشتری گرامی اعلام خواهد شد .

 

کلیه ی اطلاعاتی که از مشتریان ، در اختیار لاهیج مارکت است ، مانند شماره تلفن ، آدرس و یا اطلاعات دیگر ، کاملا محرمانه بوده و لاهیج مارکت متعهد است که این اطلاعات را هرگز در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد و از بابت این اطلاعات منافع تجاری ، کسب ننماید .

 

لاهیج مارکت موظف است ، فروش های ویژه و تخفیفات را به صورت دوره ای از طریق پیامک به مشتریان خود اطلاع رسانی نماید . مشتریان گرامی نیز این حق را دارند که در پاسخ به پیامک های ارسال شده ، خواستار لغو ارسال پیامک شوند .